top of page

HİZMETLERİMİZ

- Sosyal Medya Yönetimi
- Dijital Pazarlama
- Kurumsal Kimlik
- Youtube İçerik Yönetimi
- Grafik Tasarım
- Google Seo & Adwords

Otantik Kahvaltı Sofrasını Fotoğraflamak

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İşlerini akıllı telefon ya da bilgisayar aracılığıyla yürütmek zorunda olmayan kişiler bile gün içerisinde vakitlerinin önemli bir kısmını bu cihazlar üzerinden çeşitli sosyal medya mecralarında geçirmektedirler. Günlük konuşma dilinin bile trendler aracılığıyla hızla değiştiği bir çağda yaşarken markaların üretimin yanı sıra sosyal medyadaki tanınırlığını ve kitlesini genişletmesi de hiç olmadığı kadar elzem bir hale gelmiştir. 

Moda Takibi

“Ürün” ne olursa olsun onu geçmişte hayal edilemeyecek kadar büyük kitlelerin önüne çıkarmanın artık çok kolay olduğu su götürmez bir gerçek, fakat avantaj gibi görünen kolaylıklar her zaman göründüğü kadar iyi  olmayabilir.

top-view-of-accountant-woman-typing-marketing-stra-2022-02-14-14-01-49-utc.JPG

Dijital Pazarlama

Markanızın sunduğu ürün ya da içerik “eşsiz” değilse muhtemelen aynı ürünü sizinle birlikte kitlelere sunan birçok marka ve sosyal medya hesabı daha vardır, size düşen çağın faydalarından yararlanırken öne çıkmanın da bir yolunu bulmak. Neyse ki Ajans MSVD tam da burada devreye giriyor!

marketing-team-working-on-project-2021-09-01-07-47-56-utc.jpg

Uzman ekibimizle markanızı inceliyor, öncelikli olarak eksiklerini ve potansiyelini belirliyoruz. Detaylı çalışmalarımızdan sonra markanızı sadece hedef kitlesine ulaştırmakla kalmıyoruz, doğru reklam yöntemi ve orijinal içeriklerle yeni kitlelerin de ilgisini çekerek tanınırlığını ve potansiyelini arttırıyoruz. Unutmayın, “Dijitale hakim olan geleceğe hakim olur.”

İş Malzemeleri Tasarım

Kurumsal Kimlik

Markanız henüz kuruluş ya da düşünce aşamasındaysa ve tanınırlığını sağlamak konusunda tereddütleriniz varsa MSVD Ajans olarak her biri alanında uzman ekibimizle isim aşamasından başlayarak oluşum sürecinin her anında yanınızda oluyoruz. Öncelikle girmeyi planladığınız sektör hakkında sosyal medya araştırması yapıyor ve sizi sektörde öne çıkaracak faktörleri belirliyoruz. İsme ve slogana karar verildikten sonra belirlenen hedef kitleye uygun bir dil geliştiriyoruz. 

Kartvizit Tasarımı

Kreatif ekibimizle markanızın sosyal medyasını ilgi çekici tasarım ve metinlerle inşa ediyor, birlikte başladığımız bu yolda sağlam temellerle ilerlemesini sağlıyoruz. Sosyal medyasını ilgi çekici tasarım ve metinlerle inşa ediyor, birlikte başladığımız bu yolda sağlam temellerle ilerlemesini sağlıyoruz.

woman-you-tuber-2021-10-05-13-42-59-utc.jpg

Youtube İçerik Yönetimi

“Youtube” tamamen kendi kitlesini oluşturmuş, günümüz koşullarında sağlam duruşu ve kitlelere ulaşma yetkisiyle etkisi yadsınamaz bir oluşum haline gelmiştir. İster ürün tanıtımı olsun ister başka bir içerik, çağı yakalamak isteyen herkesin bulunması gereken bu platformun öneminin uzun yıllardır farkında olan Ajans MSVD profesyonel bir şekilde yönettiği Youtube hesapları ile de adından övgüyle söz ettirmektedir.

young-video-blogger-recording-a-makeup-tutorial-at-2022-01-18-04-38-35-utc.jpg

Sosyal medyasını ilgi çekici tasarım ve metinlerle inşa ediyor, birlikte başladığımız bu yolda sağlam temellerle ilerlemesini sağlıyoruz.

Bilgisayarda Tasarım

Grafik Tasarım

Alanında uzman grafik tasarımcılarımızla markanıza uygun logoyu tasarlıyor, içerikleri hedef kitleye göre belirleyerek doğru renk tonları ve yazı stilleriyle ilgi çekiciliği koruyoruz.

Grafik Tasarımcı Masası

Yaptığımız tasarımları tipografi ile birleştirerek markanıza değer katacak tasarımlar oluşturup hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek tasarımları müşterilerinizin beğenisine sunuyoruz.

shot-of-app-developer-ux-ui-designing-with-paper-m-2022-08-24-21-39-53-utc.jpg

Google Seo & Adwords

Ekibimiz; son kullanıcının arama motoru alışkanlıklarını analiz edip markanıza ait Web Sitesini optimize hale getirir, iç görülerle yapılan aramalara uygun kampanyalarla satışlarınızı, marka bilinirliğinizi ve geri dönüşlerinizi artırır.

cropped-view-of-seo-manager-holding-paper-with-con-2022-04-14-20-28-39-utc.jpg

Bölgedeki rakiplerinizin hangi aramalarda önce geçtiğini tespit edip, kelime havuzu çıkarılır. Bu havuz ile doğru bütçeyi buluşturup rakiplerinizden bir adım önde olmanız sağlanır.

bottom of page